شرایط استفاده از خدمات میامی

حقوق معنوی

شما با مشاهده یا استفاده از محتوا، ابزارها، سرویس‌ها و دیگر موارد، در جایگاه یک کاربر عادی یا یک کاربر عضو شده، قوانین و تعهدهای میامی را به رسمیت می‌شناسید. هم‌چنین خود را متعهد خواهید دانست که از آخرین به‌روزرسانی این قوانین و تعهدها آگاهی داشته باشید. ما از اسامی میامی ، mayamey استفاده می‌کنیم. تمام حقوق مادی و معنوی این اسم، ایده‌های به‌کارگیری شده، محصول، سرویس و محتوای منتشر شده به هر شکل در وب‌سایت https://www.mayamey.com و تحت هر زیردامنه‌ی آن برای شرکت پیشگامان تجارت میامی محفوظ است و استفاده و بهره‌برداری از آن به هر شکل بدون مجوز کتبی از هیئت مدیره‌ی این شرکت غیرقانونی تلقی خواهد شد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران

شرکت پیشگامان تجارت میامی در کشور ایران با شناسه ملی 14008477583 و کد اقتصادی ثبت شده است و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند؛ در نتیجه، انتشار و توزیع هرگونه محتوای مجرمانه از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا محافظت از آن به‌کمک خدمات میامی به هر شکلی، برخلاف قانون و ناقض شروط این توافق‌نامه است. ما محتوای مجرمانه و بدون مجوز را در میامی نمی‌پذیریم و به‌محض آگاهی یافتن از توزیع و محافظت چنین محتوایی، از این امر جلوگیری خواهیم کرد؛ در چنین حالتی وجه دریافتی از مشتری نیز برگردانده نخواهد شد. انتشار محتوا و تصاویر غیراخلاقی و جنسی، حمایت، همکاری یا فروش مواد مخدر، تجهیزات کشتار جمعی، همکاری و حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب داخلی و خارجی یا هر فعالیت دیگری که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، مشمول ممنوعیت توزیع و محافظت در میامی خواهد شد.

حقوق مولف (Copyright) و سایر قوانین نافذ بین‌المللی

شما با استفاده از میامی می‌پذیرید که قوانین و عرف بین‌المللی اینترنت و قوانین و عرف نافذ در هر مورد یا منطقه مشمول خدمات میامی را رعایت می‌کنید و هیچ‌گونه اقدامی که به هر شکل موجب ایجاد مسئولیت حقوقی یا مالی خارج از حدود تعهدات شرکت برای میامی شود، انجام نمی‌دهید، و با وقوع این امر، تمامی مسئولیت‌های حقوقی و مالی مرتبط را به‌عهده می‌گیرید. میامی این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان به صلاح‌دید و تشخیص خود و براساس شکایت‌ها و گزارش‌های وارده از سوی سازمان‌ها و نهادها دولتی - نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به توقف عرضه‌ی خدمات به شما اقدام کند. در این موقعیت، وجوه پرداختی برگردانده نخواهد شد.

مسوولیت محافظت از رمز عبور

میامی تلاش کرده است تا کاربران نتوانند از رمز عبور ساده استفاده کنند، اما ممکن است کاربران از رمزهای عبور متداول استفاده کنند یا در حفظ و نگه‌داری رمز عبور خود دقت کافی را نداشته باشند؛ در این موقعیت با سوء استفاده از آن رمز عبور ممکن است پنل و خدمات ارائه شده در میامی ، با اختلالاتی مواجه شود یا مورد سوء استفاده قرار بگیرد ، در این موقعیت میامی هیچ‌گونه مسوولیتی را قبول نمی‌کند. میامی به‌شدت تاکید می‌کند از رمز عبورهای پیچیده استفاده کنید و از انتشار آن به‌شکل مجازی و فیزیکی بپرهیزید.

اطلاعات محرمانه

شما با عضویت در میامی و استفاده از خدمات این سامانه‌ی ابری، این اجازه را می‌دهید که میامی تمام درخواست‌های ارسالی کاربران شما را دریافت، بررسی و تحلیل کند، و از حملات احتمالی جلوگیری کند. طبق آیین نامه اتحادیه ناشران میامی مکلف می باشد گزارش های فروش کالا(فروشگاه ها) را در اختیار ناشر قرار دهد. آمار و گزارش‌های به‌دست آمده از مجموعه‌ی این عملیات‌ها در پنل کاربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تمام اطلاعات مربوط به پنل ، شامل اطلاعات تماس - صاحبان آن محتوا، مشخصات و رفتار کاربران، میزان و توزیع کاربری و Certificateها در نزد میامی محرمانه قلمداد می‌شود و به هیچ‌وجه در اختیار هیچ شرکت یا نهاد ایرانی یا بین‌المللی قرار نخواهد گرفت.

اطلاعات غيرمحرمانه

. میامی اجازه دارد اطلاعات و ترافیک عبوریافته از سیستم ابری خود را پردازش کند و از آن به‌شکل تحلیلی برای استفاده در راستای بهبود سرویس‌دهی، استقرار POPهای جدید، توسعه‌ی خدمات یا سایر موارد موردنیاز استفاده و به هنگام نیاز، گزارش‌هایی را نیز منتشر کند. این اطلاعات با حذف نام وب‌سایت و با در نظر گرفتن محرمانگی اطلاعات مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ۲. حکم قضایی رسمی دادگاه جمهوری اسلامی ایران بر تمامی قوانین محرمانگی گفته شده یا گفته نشده اولویت دارد. شرایط و روند قطع سرویس‌های ابر میامی با منفی شدن کیف پول، ایمیل و پیامک یادآوری شارژ حساب برای کاربران فرستاده می‌شود. با تداوم منفی بودن حساب و شارژ نشدن کیف پول در زمان باقی‌مانده، طبق جدول زیر قطع سرویس‌ها آغاز می‌شود.

_ پس از 24 ساعت پس از 48 ساعت پس از 72 ساعت پس از 1 هفته
فروشگاه دسترسی به پنل قطع می شود موجودی ها صفر می شوند - کتاب ها پاک می‌شوند
کتابخوان دسترسی به پنل قطع می شود. - دسترسی به اپلیکیشن قطع می شود -